(LV)  English  Latvian

Mūžizglītības aktualitātes

Nospiediet, lai palielinātu

RPIVA aicina pieteikties B programmas kursiem skolotājiem līdz 15.08.2017.

RPIVA aicina interesentus pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides B programmas „Mācību procesa īstenošana pamatizglītības 1. posmā” (Pamatizglītības 2. posma un vidusskolu skolotājiem)” (72 stundas, īstenošanas vieta Rīgā) apguvei. Kursu beidzēji saņems sertifikātu par tiesībām strādāt pamatizglītības pirmā posma 1.–4. klasē. Programmas vadītāja, RPIVA profesore Anita Petere. Grupa tiks atvērta, ja būs pieteikušies vismaz 20 kursu dalībnieki. Detalizēts īstenošanas plānojums tiks publicēts pēc grupas nokomplektēšanās. Kursu cena EUR 260.
Pieteikšanās līdz 15.08.2017., aizpildot elektronisko anketu.
Informācija pa tālruni: 67860657, 27893959 vai e-pastiem: kristine.struberga@rpiva.lv; nadine.valdmane@rpiva.lv
 Ievietots: 2017-07-07 Id=3424 pieteikties...
Nospiediet, lai palielinātu

RPIVA organizē divu dienu kursus Brīvdabas pedagoģijā

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija piedāvā 2 dienu kursus "Brīvdabas pedagoģijas principi un metodes" (A programma) no 2017. gada maija Alūksnē, Bauskā, Jēkabpilī, Madonā, Kuldīgā, Rīgā, Tukumā, Ventspilī.

Programmas vadītāja, lektore – Anita Ieriķe,  angļu valodas skolotāja, starptautisku izglītības projektu vadītāja, Zviedrijas brīvdabas organizācijas "Friluftsframjandet" stipendiāte.

Kursu laikā lektore iepazīstinās ar Brīvdabas pedagoģijas pamatnostādnēm, principiem un darba metodēm pirmsskolā un pamatskolā.

Kursu "Brīvdabas pedagoģijas principi un metodes" nodarbībās veltīsim laiku gan teorētiskajām zināšanām, gan praktiskajām nodarbībām – spēlēm, rotaļām, pētījumiem un eksperimentiem – brīvā dabā. Kursā runāsim par cilvēka dzīves vērtībām un izpratni par norisēm dabā, kas veidojas agrīnā bērnībā. Mūsdienās daudzu bērnu saskare ar dabu ir visai fragmentāra, un ir nepareizi cerēt, ka mīlestību un pietāti pret to izdosies iemācīt skolā, ieliekot visiem rokās planšetdatorus. Lai veidotos cilvēka saikne ar dabu, jāmācās ārpus telpām. To sauc par brīvdabas pedagoģiju, kas ir populāra Skandināvijā un citās zemēs, bet nu iedvesmo arvien vairāk pedagogu un vecāku arī Latvijā.

Grupa tiks atvērta, ja būs pieteikušies vismaz 20 kursu dalībnieki.

Kursu maksa EUR 40.

Pielikumā kursu programmas aprakts: PDF

Reģistrēties var šeit: Pieteikuma anketa
 Ievietots: 2017-04-05 Id=3391 pieteikties...   lasīt vairāk...
Nospiediet, lai palielinātu

RPIVA organizē tālākizglītības kursus dejā

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija aicina deju un ritmikas skolotājus uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursiem Rīgā, Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Kuldīgā, Madonā, Jēkabpilī, Ventspilī, Tukumā.
Kursus vadīs RPIVA studiju programmas "Deju un ritmikas skolotājs" deju pasniedzēja, mākslas maģistre, seno deju grupas BALLARE vadītāja Guna Ezermale.
Reģistrēšanās kursiem "Deja cauri gadsimtiem" (18 stundas) Pieteikšanās anketa
Reģistrēšanās kursiem „Tautu skatuviskā deja” (18 stundas) Pieteikšanās anketa
Maksa par tālākizglītības kursiem – 40 eiro. Kursu dalībnieki saņems RPIVA apliecības par dalību pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursos. Grupa tiks atvērta, ja būs pieteikušies 15-20 kursu dalībnieki.
Kursu programmas vadītāja: Guna Ezermale (guna.ezermale@inbox.lv). Kontaktpersona: Kristīne Strūberga (tālr. 67860657, 27893959, e-pasts: (kristine.struberga@rpiva.lv).
Kursu programmas
 Ievietots: 2017-02-20 Id=3355    lasīt vairāk...
Nospiediet, lai palielinātu

RPIVA organizē divu dienu kursus Valdorfpedagoģijā

RPIVA piedāvā 2 dienu (16 stundu) kursus "Valdorfpedagoģijas principi un metodes" (A programma) no 2017. gada Kuldīgā, Tukumā, Bauskā, Ventspilī un Rīgā.
Kursu laikā lektori iepazīstinās ar Valdorfpedagoģijas pamatnostādnēm, principiem un darba metodēm Valdorfpirmsskolā un pamatskolā.
Lektori – pieredzējuši Valdorfpedagogi – Ligita Gaile, Māra Svilāne, Aija Rancāne, Sandra Strūberga, Ieva Zunda. Kursā runāsim par bērna attīstības aspektiem dažādos vecumposmos un tiem pakārtotu mācību programmu, apskatīsim pirmsskolas dienas ritmu, brīvās spēles lomu, runāsim par ritma nozīmi mācību procesā, mākslinieciskā un tēlainā lomu bērna attīstībā un stundu darbā, kā arī fenomenoloģisko principu metodisku pielietošanu. Gūsim personīgu pieredzi darbojoties praktiski.
Grupa tiks atvērta, ja būs pieteikušies 15 kursu dalībnieki. Kursu maksa EUR 38. Kursu programmas vadītāja: Aija Rancāne (tālr. 26549158, e-pasts aijaritmija@inbox.lv). Kontaktpersona: Kristīne Strūberga (tālr. 67860657, 27893959, e-pasts: (Kristine.Struberga@rpiva.lv, kursi@rpiva.lv). Kursu programma.
 Ievietots: 2017-02-16 Id=3353    lasīt vairāk...
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.08.2014.   
SEB
Office 365
Nacionālā ziņu aģentūra LETA
Esfondi
KPFI projekti
null@rpiva.lv