(LV)  English  Latvian

Satversmes Sapulce

Nr.p.k. Uzvārds Vārds Amats
Ievēlēti no vispārējā personāla
1. Albrehta Eva  
2. Moldengauere Baiba Revīzijas komisijas locekle
3. Āzena Ligita  
4. Batina Jolanta  
5. Broks Jānis Satversmes sapulces mandātu komisijas priekšsēdētājs
6. Būdniece Anda  
7. Degtjarjova Irina Satversmes sapulces balsu skaitīšanas komisijas locekle
8. Jankova Līga  
9. Voita Daina  
10. Kramzaka Rudīte  
11. Miķelsone Inguna  
12. Pētersone Anita  
13. Raudziņa Mārīte Satversmes sapulces balsu skaitīšanas komisijas priekšsēdētāja
14. Stelte Ojārs  
Ievēlēti no akadēmiskā personāla
1. Anspoka Zenta Satversmes sapulces redakcijas komisijas priekšsēdētāja
2. Bogdanova Tamāra  
3. Bebre Rita  
4. Bernāts Guntars  
5. Bērziņa Dace Satversmes sapulces šķīrējtiesas priekšsēdētāja
6. Direktorenko Irina Revīzijas komisijas locekle
7. Dudkina Aija  
8. Freiberga Inese  
9. Gžibovskis Tālis  
10. Helmane Ineta Satversmes sapulces priekšsēdētājas vietniece
11. Jēgere Sarmīte  
12. Jurgena Inese  
13. Kalēja-Gasparoviča Daiga  
14. Kaltigina Margarita  
15. Kazāka Dace  
16. Kāposta Iveta  
17. Kriumane Laimrota  
18. Kuzina Viktorija  
19. Kulberga Inta  
20. Lāce Ingūna Satversmes sapulces priekšsēdētāja
21. Liepa Diāna Satversmes sapulces balsu skaitīšanas komisijas locekle
22. Līduma Anna  
23. Jermolajeva Jeļena  
24. Marnauza Māra  
25. Markus Dace  
26. Marsone Staņislava  
27. Muzis Ivars  
28. Mūrniece Laima  
29. Petere Anita Satversmes sapulces šķīrējtiesas locekle
30. Porozovs Juris Satversmes sapulces balsu skaitīšanas komisijas loceklis
31. Priede Ligita  
32. Raipulis Jēkabs  
33. Randoha Antra  
34. Praulīte Gunita  
35. Siliņa-Jasjukēviča Gunta  
36. Sīle Maruta  
37. Spalva Rita  
38. Svence Guna  
39. Stangaine Inga Satversmes sapulces šķīrējtiesas locekle
40. Uršuļska Vladislava Satversmes sapulces sekretāre
41. Vītola Sandra  
42. Vēbers Elmārs  
43. Vidnere Māra  
44. Viržbickis Jānis  
45. Volāne Elita Satversmes sapulces mandātu komisijas locekle
46. Zavadska Eiženija  
47. Žukovskis Zigmunds  
Ievēlēti no studējošā personāla
1. DūmiņaLauma  
2. GabliņaElīna  
3. GavareAija  
4. JerānsRičards Revīzijas komisijas loceklis
5. JermacāneInita  
6. KarimovsKristaps Satversmes sapulces ššķīrējtiesas loceklis
7. KazerovskaSigita  
8. KveldeAnna Satversmes sapulces mandātu komisijas locekle
9. LīceLaine  
10. NeretaAnda  
11. NovickaLaura  
12. OzoliņaLinda  
13. PatapovaAirita  
14. ŠŠteinmaneValērija  
15. ValdiņaRasa Satversmes sapulces balsu skaitīšanas komisijas locekle
16. VasiļjevaIlze  
Pēdējās izmaiņas veiktas 25.02.2016.   
SEB
Office 365
Nacionālā ziņu aģentūra LETA
Esfondi
KPFI projekti
null@rpiva.lv