(LV)  English  Latvian

Aktualitāte

Nāc studēt! Papilduzņemšana LU pārņemtajās RPIVA studiju programmās Rīgā un filiālēs!

No 15. augusta izsludināta papildu uzņemšana Latvijas Universitātes (LU) pārņemtajās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studiju programmās 2017./2018. studiju gadam.

Studiju programmas piedāvā iespējas iegūt augstāko profesionālo vai akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, vadības un uzņēmējdarbības jomās, sākot no pirmā līmeņa augstākās izglītības studiju programmām līdz maģistra studiju programmām. Ir iespēja izvēlēties gan pilna un nepilna laika klātienes studijas, gan tālmācību pedagoģijas jomā (tālmācība tiek nodrošināta sadarbībā ar Liepājas Universitāti). Mācībspēkiem ir bagāta praktiskā darba pieredze – viņi ir skolu vadītāji, metodiķi, izglītības un zinātnes eksperti, mācību grāmatu un metodisko līdzekļu autori.

Jāpiemin, ka studijas LU pārņemtajās RPIVA studiju programmās ir iespēja studēt Latvijas Universitātē tuvāk mājām - Rīgā un filiālēs Latvijas novados:

Kurzemē – Kuldīgā, Tukumā, Ventspilī;
Vidzemē – Alūksnē, Cēsīs un Madonā;
Zemgalē – Bauskā un Jēkabpilī.
Uzņemšanā šajās programmās šogad tiek saglabātas līdzšinējās RPIVA studiju maksas, kā arī ir nodrošinātas budžeta vietas.

Uzņemšana notiek:

Rīgā, Imantas 7. līnijā 1;
Alūksnē, Pils ielā 21;
Bauskā, Dārza ielā 9;
Cēsīs, Lielā Katrīnas ielā 2;
Jēkabpilī, Rīgas iela 210a;
Kuldīgā, Kalna iela 19;
Madonā, Valdemāra bulvārī 6;
Tukumā, Pils ielā 14;
Ventspilī, Saules ielā 10.
Pieteikšanās studijām: pilna laika klātienes pamatstudiju programmās notiek līdz 24. augustam; nepilna laika klātienes pamatstudiju programmās, otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās un maģistra studiju programmās – līdz 6. septembrim, savukārt tālmācības studiju programmā līdz 6. septembrim, piesakoties elektroniski portālā www.lu.lv.

Līdz pamatuzņemšanas noslēgumam 14. augustā kopumā saņemts 471 studētgribētāju pieteikums. Vislielākais pieteikumu skaits ir studiju programmai "Pirmsskolas izglītības skolotājs" Rīgā - 127 pieteikumi.

Studijas Latvijas Universitātē – tavu panākumu atslēga!

Ar studiju programmām, uzņemšanas kārtību un noteikumiem var iepazīties: www.gribustudet.lv; www.rpiva.lv
 Datums: 2017-08-15 # Ievietots: 2017-08-15 # Izņemts: 2017-09-15 Id=3431    lasīt vairāk...
Pēdējās izmaiņas veiktas 27.02.2017.   
SEB
Office 365
Nacionālā ziņu aģentūra LETA
Esfondi
KPFI projekti
null@rpiva.lv