(LV)  English  Latvian

Aktualitāte

No 19. maija nāc uz Atvērto durvju dienām visā Latvijā LU pārņemtajās RPIVA studiju programmās!*

No š.g. 19. maija aicinām apmeklēt Atvērto durvju dienas, lai uzzinātu par studiju iespējām Latvijas Universitātes Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studiju programmās Rīgā un 8 filiālēs visā Latvijā.

Tas ir izaicinājums studētgribētājiem būt klāt pārvērtību laikā, kad dzīvē īstenojas teiciens – sena dziesma jaunās skaņās – RPIVA studiju programmas, kas ir bagātas ar vēsturiskām tradīcijām, teorētisko un praktisko ieguldījumu, modernas, mūsdienīgi orientētas, šogad iegūst jaunu attīstības dimensiju Latvijas Universitātē.

Uzņemšanā šajās programmās tiek saglabātas arī līdzšinējās RPIVA studiju maksas.

Tā ir iespēja studēt – Rīgā vai kādā no 8 filiālēm Latvijas novados un iegūt Latvijas Universitātes diplomu!
Kurzemē – Kuldīgā, Tukumā, Ventspilī;
Vidzemē – Alūksnē, Cēsīs un Madonā;
Zemgalē – Bauskā un Jēkabpilī.


Studiju programmas piedāvā plašas iespējas iegūt augstāko profesionālo vai akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, vadības un uzņēmējdarbības jomās, sākot ar pirmā līmeņa (koledžas) augstākās izglītības studiju programmām, profesionālā bakalaura līdz maģistra un doktora studiju programmām. Ir iespēja izvēlēties pilna, nepilna laika studijas, kā arī tālmācību pedagoģijas jomā (tālmācību nodrošina sadarbībā ar Liepājas Universitāti).
RPIVA studiju programmu mācībspēkiem ir bagāta praktiskā darba pieredze – viņi ir skolu vadītāji, metodiķi, izglītības un zinātnes eksperti, mācību grāmatu un metodisko līdzekļu autori.

Atvērto durvju dienās notiks tikšanās ar RPIVA studiju programmu vadītājiem, mācībspēkiem, filiāļu vadītājiem, Latvijas Universitātes un Studentu parlamentu pārstāvjiem.

Ja Tevi interesē pedagoģija, psiholoģija, vadība, uzņēmējdarbība, nāc uz Atvērto durvju dienām Latvijas Universitātes Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studiju programmās Rīgā un 8 filiālēs visā Latvijā:

Grafiks

19. maijā – Kuldīgā;
20. maijā – Rīgā, Bauskā, Madonā, Ventspilī;
23. maijā – Alūksnē;
26. maijā – Cēsīs;
27. maijā – Jēkabpilī, Tukumā;
3. jūnijā – Madonā;
10. jūnijā – Rīgā, Cēsīs, Ventspilī;
15. jūnijā – Kuldīgā;
16. jūnijā – Tukumā.

Vairāk informācijas:
http://www.rpiva.lv/index.php?mh=uznemsana
Tālr. 67808130
 Datums: 2017-05-18 # Ievietots: 2017-05-18 # Izņemts: 2017-06-18 Id=3412    lasīt vairāk...
Pēdējās izmaiņas veiktas 27.02.2017.   
SEB
Office 365
Nacionālā ziņu aģentūra LETA
Esfondi
KPFI projekti
null@rpiva.lv