(LV)  English  Latvian

Studē pedagoģiju, psiholoģiju, izglītības, uzņēmuma un personāla vadību.

banner_lv
 Ievietots: 2016-06-07

Izmanto iespēju studēt jebkurā vietā, jebkurā laikā!

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija sadarbībā ar Liepājas Universitāti piedāvā unikālu iespēju apgūt skolotāja profesiju tiešsaistē (e-studijas), arī atrodoties ārpus Latvijas.
pieteikties...   lasīt vairāk...  Ievietots: 2016-06-01

RPIVA sieviešu koris Balta piedalījās "Baznīcu nakts" pasākumos

Piektdien, 2016. gada 10.jūnija vakarā trešo gadu pēc kārtas tika aizvadīts Latvijas kristīgo baznīcu kultūras notikums "Baznīcu nakts", kas šogad pulcējis 25 900 apmeklētāju. Baznīcu nakts ir kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā...
   bildes...   lasīt vairāk...  Ievietots: 2016-06-22

RPIVA sieviešu koris Balta piedalījās Latvijas Sieviešu un vīru koru salidojumā Cēsīs

RPIVA sieviešu koris BALTA, mākslinieciskā vadītāja un diriģente Māra Marnauza, kormeistares Viktorija Jumiķe un Laimrota Kriumane, piedalījās Latvijas Sieviešu un vīru koru salidojumā Cēsīs, kas notika 2016. gada 4. jūnijā Cēsu pils estrādē, kur kopumā piedalījās 79 Latvijas sieviešu un 24 vīru kori, kopskaitā ap 2600 dziedātāju. Starp Latvijas Sieviešu un vīru kora dziesmu svētku virsdiriģentiem bija arī diriģente Māra Marnauza, kura diriģēja Jēkaba Graubiņa dziesmu sieviešu korim "Silmala trīcēja dancojot". Koncerta māksliniecisko veidolu radījuši mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Klišāns, režisore Inese Mičule un scenogrāfe Ieva Kauliņa. Latvijas sieviešu un vīru kori satiekas salidojumos reizi piecos gados kopš šīs tradīcijas aizsākumiem 1959. gadā ar pirmo sieviešu koru salidojumu Smiltenē un vīru koru salidojumu Jelgavā 1960. gadā. Iepriekšējais Latvijas sieviešu un vīru koru salidojums norisinājās 2012. gadā Brāļu Jurjānu dzimtas mājās Ērgļu novada „Meņģeļos”.
   bildes...  Ievietots: 2016-06-07

Investor in Excelence
SEB
Office 365
Nacionālā ziņu aģentūra LETA
Esfondi
KPFI projekti
null@rpiva.lv